SÜPER KALİTE, HIZLI HİZMET!

Arma Kebap, misafirleriyle 2006 yılında buluşmuştur. Ancak sektörümüzdeki deneyimimiz çeyrek asırlıktır.Ana ilkemiz; en leziz yiyecekleri kaliteli hizmetle buluşturmaktır. 25 yıllık deneyimi ve her daim güler yüzlü, alanında uzman personellerimizle siz değerli misafirlerimizin kaliteli zaman geçirmesi için üst seviyede çalışarak, standartların üzerinde hizmet sunuyoruz. Birinci sınıf yiyeceklerimizle lezzet mirasımıza yenilerini ekleyerek sürekli sipariş ağını genişletip yahya kaptan ve civarına en hızlı şekilde servis yapmaktayız. Menülerimiz odunlu taş fırın, avrupa standartlarındaki döner ocağı ve kömür ateşinde ızgara ile pişmektedir. Açıldığı günden bugüne misafirlerimizden aldığımız olumlu yorumlarla faaliyetine devam eden Arma Kebap, her geçen gün lezzetlerini müşterilerinin övgüleriyle ödüllendirmektedir.

VİZYONUMUZ

Arma Kebap olarak, sektöründe müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla Kocaeli'nin ilk akla gelen ve tercih edilen markası olmak. Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

MİSYONUMUZ

Arma Kebap olarak, sektöründe müşterilerimizin beklentilerini; mamüllerimizi her zaman taze, leziz ve hijyen ilkelerine uygun, nitelikli ve güler yüzlü personellerimizin sunumuyla, sürekli ve aşarak karşılamaktır.